Filmy O Psach

asked 2019-01-11 19:02:35 -0500

JenniferPr gravatar image

W portfolio NEXT FILM znajdują się filmy w reżyserii takich polskich twórców, jak: Agnieszka Holland, Jan Jakub Kolski, Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze, Borys Lankosz, Juliusz Mchulski, Janusz Majewski, Łukasz Palkowski, Maciej Pieprzyca, Maria Sadowska, Wojtek Smarzowski, Krzysztof Łukaszewicz. W naszej kolekcji filmów za darmo znajdziecie najlepsze polskie produkcję - głośną "Obławę" (ta również w wersji z audiodeskrypcją dla niewidomych widzów), "Nic śmiesznego" z brawurową rolą Cezarego Pazury, poruszający dramat "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" czy kontrowersyjny "Lincz" głośnej sprawie spod Olsztyna, którą parę lat temu żyła cała Polska. W naszej bazie darmowych filmów możecie również oglądać online najlepsze dzieła Krzysztofa Kieślowskiego - "Przypadek" z młodziutkim Bogusławem Lindą czy głośny "Krótki film miłości". Oprócz tego - mnóstwo komedii, filmów romantycznych i jeszcze więcej klasyki polskiego kina: "Rejs", "Człowiek z żelaza" i inne filmy Andrzeja Wajdy, a także głośne "33 sceny z życia".

Umieszczone filmy, które mają włączoną funkcję autoodtwarzania, nie zwiększają liczby wyświetleń filmu. 20 sierpnia 2018: Netflix wszedł w końcu w wakacyjny nastrój (choć do końca szkolnej przerwy pozostało już niewiele czasu). W katalogu pojawiły się ciekawe filmy i seriale dla młodszej części widowni, choć oczywiście są też nowe produkcje, których do tej kategorii byśmy nie zaliczyli.

Oznacza to, że powstają dwa zupełnie różne filmy MMA, jednak na tę chwilę prace nad "Klatką" z Piotrem Stramowskim i Katarzyną Warnke zostały wstrzymane. Jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie można wznowić zdjęcia, ale póki co producent Domino Film szuka nowych partnerów, którzy pozwolą dokończyć "Klatkę". 6 sierpnia 2018: Netflix ma się świetnie i zamierza coraz więcej wydawać na licencje, jak i autorskie produkcje. Dzięki temu w jego katalogu mają jeszcze częściej i w większych ilościach pojawiać się ciekawe filmy i wciągające seriale. A już teraz jest nieźle - spójrzcie tylko na nowości z ostatnich dwóch tygodni.

Największe hity filmowe obejrzysz łatwo, szybko i bez wychodzenia z domu. Najlepsze filmy znajdziesz na kanałach 202 - 208 w Twoim telewizorze. W miarę upływu 2018 roku kompletujemy listę najlepszych filmów, które były emitowane w polskich kinach lub są dostępne w VOD. Z każdego miesiąca wybieramy naszym zdaniem najlepsze pozycje i regularnie dodajemy je do tego artykułu. W ten oto sposób ostatecznie powstanie pełna lista filmów. Oto najlepsze filmy 2018 roku.

edit retag flag offensive close delete